26 Бер

«Сім’я – це щастя, сім’я – це сміх, куточок раю для усіх» – саме під таким девізом 26 березня відбулось “свято Cім’ї» в дитячому садку «Джерело мудрості», що на Поділлі. На святі були присутні 13 дітей разом зі своїми батьками, братиками та сестричками.

DSC_0053

DSC_0081

DSC_0088Дуже приємно було бачити сім’ї, які були присутні у повному складі.

DSC_0030  DSC_0136

DSC_0162

DSC_0320Незважаючи на зайнятість на роботі, батьки своїм прикладом показали, наскільки важливими у їхньому житті є діти. Нікого із дорослих не залишили байдужими пісні та вірші про найрідніших для них людей – тата і маму. Спочатку діти розповідали вірші та співали пісні про тата. Приємно було спостерігати, з яким ентузіазмом діти розповідали саме про тата, а у батьків це викликало хвилю позитивних емоцій та оплесків. Інколи можна було побачити сльози на очах батьків. Потім діти не залишили поза увагою і своїх любих мам. На святі звучало багато приємних слів про маму. Діти розповідали вірші, співали пісні, які розповідали про турботу та любов мами, бажали щастя усім сім’ям на землі. Увесь зал був наповнений радістю та задоволенням.DSC_0226

DSC_0246Зі щирим бажанням діти та їхні батьки приймали участь у різноманітних конкурсах. Мами показали, що можуть знайти і одягнути свою дитину навіть у темряві (для цього їм зав’язали очі – і так потрібно було вибрати одежу своїх дітей та вибрати своїх діток). Варто відмітити що всі мами переконливо довели що вони здатні справитись з цією непростою задачею відмінно. Цікаво було слухати розповіді батьків про історію виникнення їхнього прізвища. Батьки показали не тільки знання історії та філології, але й неабияке почуття гумору. В інтелектуальній вікторині мами показали високий рівень знань у різних сферах життя.

DSC_0249Ще щасливішими батьки стали, коли діти вручили подарунки, зроблені власноруч. Наприкінці свята була звершена молитва подяки та хвали нашому Господу за сім‘ї. Всі стали свідками того, як девіз сімейного свята був втілений у життя. Особливо прикрашений зал дійсно став куточком раю, тому що протягом двох годин його наповнював дитячий сміх та радісні посмішки батьків.

Наталя Мусібітенко

Ірина Франко

фото Олександр Рибачук

Leave a Comment