01 Чер

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у навчально-виховному комплексі «Джерело мудрості» Подільської конференції 1 червня. Позаду – напружені будні: уроки, контрольні роботи та домашні завдання…

DSC_0635І хоч цей день традиційно вважається довгоочікуваним – настрої серед школярів змішані: настає пора вільного часу, можна відпочивати та займатись улюбленими справами – але ж поряд не буде найкращих друзів!

DSC_0602

DSC_0618На початку свята присутні подякували в молитві Господу, який перегорнув ще одну сторінку у житті християнської школи.Із щирими словами побажань звернулась до школярів, вчителів та батьків директор навчального закладу Олена Міненко. Вона підвела підсумок роботи за навчальний рік: ті, хто протягом року гарно попрацювали – отримали Похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні.

DSC_0694Також були нагородженні грамотами батьки, які беруть активну участь у житті навчального закладу.

DSC_0702_вручення подяк батькам

DSC_0703Цього року школа отримала дуже важливий для неї подарунок: великий комфортабельний автобус, що вирішив транспортні питання. А ще варто відмітити продовження будівельних робіт: сподіваємось що для потреб школи незабаром відкриються нові зручні приміщення.
Від адміністрації Подільської конференції церкви АСД школярів, батьків та педагогів привітав із закінченням навчального року секретар конференції Олександр Зайцев.

DSC_0659_секретар конференції Олександр ЗайцевУрочисту подію прикрасили вірші та музичні твори у виконанні учнів та викладачів школи.

DSC_0784

DSC_0621І ось хвилююча мить… Почесне право останнього дзвінка надали кращим учням закладу: п’ятикласнику Даниїлу Мусібітенкові і першокласниці Євніці Шевченко. Дзвінок сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

DSC_0885Багато квітів, усміхненні обличчя, щирі слова привітання – таким запам’яталося це свято. І з цим святковим настроєм присутні покидають свято щоб очікувати повернення до своєї улюбленої школи.

Лариса Зайцева
0632092904
Фото Олександр Рибачук

1 Comment

Leave a Comment