08 Чер

8 червня у НВК «Джерело мудрості», що знаходиться в с. Парпурівцях на Вінниччині було по-особливому гамірно і людно. І це не дивно – цього дня садочок наповнився незвичайними «бджілками».DSC_0069

У прикрашений залі відбулося випускне свято для діток під назвою «Стартують бджілки». Всі батьки потурбувались щоб вихованці прийшли на свято в особливому «бджолиному» вбрані, що перетворило захід на справжній дитячий «вулик».

DSC_0089

DSC_0070

Провідна думка свята полягала в порівнянні між бджолиним вуликом і садочком. Наразі таких подібностей виявилось чимало: діти такі ж енергійні, рухливі, працелюбні,терплячі, наполегливі і поділяють із бджілками любов до солодкого… А як люблять свій «вулик»!!!DSC_0074Дітки розповідали у віршах та піснях чого вони навчились під час перебування в садочку, як вони зростали в теплому та дбайливому оточенні нянь та вихователів. І ось настала особлива урочиста мить: 6 випускників зроблять перший крок до дорослого життя – стають школярами!DSC_0153Особливу увагу привернули фотовиставка «Дітки -бджілки». За 3 роки перебування в садочку малята навчились читати і писати, а ще вони навчились дружити і миритись, пробачати і молитись – їхнім Другом та Учителем став Ісус Христос .DSC_0111Батьки, вихователі, самі дітки не приховують гордості та радості за свій садочок. Цієї радості «скуштували» гості свята, що прийшли перевірити чутки про те, що тут є те, чого немає в інших подібних закладах. І, судячи по їх враженнях, таки переконались у правдивості почутого.

DSC_0137Наталія Мусібітенко
0676849468
фото Олександр Рибачук

Leave a Comment