29 Жов

«Свято Жнив»
Свято осені!

У нашому садочку відбулося чудове свято!
“Свято Жнив”- день подяки Богові за урожай. На святі були присутні діти та їх батьки.
Photo-127Малюки з радістю готувалися до цього свята: вчили вірші, пісні, готували театралізовану казку, щоб прославити Господа і порадувати своїх батьків.
Photo-118Осінь-чарівниця нагадала нам про себе не лише в природі, а й у приміщенні, в якому відбувалося дійство. З допомогою батьків та педагогів закладу було прикрашено зал, виготовлена вітрина з найкращих овочів та фруктів, завдяки чому відчувалась святкова атмосфера, а в усіх присутніх – чудовий настрій.
Photo-121Малята розповідали віршики, співали пісні про овочі та фрукти, про працю, про те , що необхідно трудитися, щоб мати гарний урожай та не голодувати взимку. Діти старшої групи, разом з вихователями, підготували для своїх друзів, дітей молодшої групи, театралізовану казку «Півник та двоє мишенят», через яку хотіли донести всім присутнім важливу думку, про те що якщо хочеш їсти калачі — не сиди на печі, якщо будеш трудиться — будеш кормиться, що без труда нема плода.
По закінченю свята, батьки для своїх діток зробили приємний сюрприз – солодощі та різні смаколики. Насолоджуючись смачним печивом та корисними фруктами, батьки, діти та вихователі могли провести приємні хвилини спілкування.

Leave a Comment