01 Вер

Нетрадиційно пройшло свято 1-го дзвоника в НВК “Джерело мудрості”. Невеликий хол вже не вміщав усіх, хто прийшов на свято. Тому галявина соснового лісу, що росте поруч зі школою стала місцем урочистості. Гарно прикрашена стрічками та розкішною зеленню лісу, зігріта теплими променями вересневого сонця, вона стала найкращою залою для такого свята.
PKРадісно вишикувалися на ній школярі “старих” класів, а також новачки та їхні батьки 7-го, 9-го та 10-го класів, які відкрилися в цьому році. Особливим та незабутнім стало це свято для 15 першокласників, які цього року вперше переступили поріг школи. NaHAR43jiIoОсобливо натхненно звучали їхні голоси, коли вони розповідали вірші про школу та своє бажання гарно вчитися. Не приховувала радості і їхня перша вчителька Іщенко Любов Василівна. В своїй промові вона закликала першокласників бути трудолюбивими та наполегливими здобуваючи знання. Директор школи, Міненко Олена Миколаївна, також радо вітала усіх школярів та їхніх батьків. А по закінченні своєї промови традиційно вручила першокласникам примірники святої книги Біблії, як найголовнішої книги у житті кожної людини.
CstGu0OJbxMНепроханими гостями виявилися на святі такі персонажі як Лінь, 1 бал та Шпаргалка. Не брати їх з собою в подорож до Країни знань порадила першачкам Королева Країни знань. Натомість вручила їм ключ до скарбів знань та надихнула сміливіше рухатися вперед.
З піднесеним настроєм зайшли школярі до школи, після веселого дзвоника. Святковим першим уроком розпочалося їхнє навчання в новому 2015-2016 навчальному році.

Leave a Comment