В одному із затишних куточків Вінницької області в с. Парпурівці розмістився і зростає дитячий садочок НВК «Джерело мудрості», який уже 4-й рік гостинно приймає діток у свої обійми.
(фото групових кімнат або садочку)
У цьому закладі належним чином створені максимально комфортні умови для перебування дітей віком від 2 до 6 років: молодша група (діти 3-4 року життя) та старша група (діти 5-6 року життя). Садочок затишний і привітний, у 2-х різновікових групах знайшли своїх друзів більше 30 дітей.
(фото дітей молодшої групи, старшої групи)
Дитсадок має свій режим дня, з яким Ви можете ознайомитися нижче:

Приїзд дітей, перевдягання, пиття води 8.50 – 9.05
Ранкова гімнастика 9.05 – 9.20
Гігієнічні процедури, сніданок 9.20 – 9.50
Ігри, підготовка до занять 9.50 – 10.00
Заняття І
Заняття ІІ
10.00 – 10.20
10.25 – 10.50
Самостійні ігри дітей 10.50 – 11.10
Підготовка до прогулянки, прогулянка 11.10 – 12.10
Повернення з прогулянки, пиття води 12.10 – 12.20
Підготовка до обіду, обід 12.20 – 13.00
Підготовка до сну, сон 13.00 – 15.00
Підйом, оздоровчі процедури, пиття води 15.20 – 15.50
Самостійні ігри дітей 15.50 – 16.05
Заняття ІІІ, пиття води 16.05 – 16.30
Підготовка до полуденку, полуденок 16.30 – 16.50
Прогулянка,індивідуальні заняття, повернення дітей додому 16.50 – 17.30

Весело і комфортно тут малечі, адже весь колектив всю свою душу віддає дітям. Колектив садочка творчий, згуртований, відданий своїй справі. Досвідчені фахівці та молоді ініціативні спеціалісти пов’язують своє майбутнє із дітьми. Постійно перебувають у творчому пошуку та втілюють у життя новітні педагогічні технології.
У пошуках індивідуального підходу до кожної дитини, вихователі Іжицька О.О., Кумчак О.М., Мусібітенко Н.В., а також помічники вихователів Панчук О.О., Слюсар Т.В. допомагають малюкам цікаво і корисно проводити свій час. Тож кожен день у садочку насичений цікавими і творчими заняттями, іграми, прогулянками. Колектив садочка дбає про його добробут і процвітання .
(фото груп з вихователями або просто вихователі )
Головна метa, яку поставив колектив – створити сприятливі умови для формування духовності, максимального фізичного розвитку дитини, її психіки, навичок комунікативності шляхом здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій.
Фундамент здоров`я закладається у дитинстві, і дитсадок відіграє у цьому процесі не останню роль. Базовою запорукою успіху у цьому питанні є здоровий сон і збалансоване лакто-вегетаріанське харчування. За якісну і свіжу їжу відповідають кваліфіковані кухарі. Саме завдяки їхнім умінням і старанням, корисна їжа стає ще й смачною.
(фото дітей з кухарями або самі кухарі)
Дитячий садок – це друга домівка. Тут по-домашньму затишно. Дорослі приходять сюди, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати справжніми друзями. Діти ж у свою чергу тягнуться за знаннями, іграми та розвагами. Тож кожен день у садочку – це своєрідне свято.
(фото дітей під час навчально-виховного процесу)
Освітній процес здійснюється відповідно до Базового компонента дошкільної освіти і програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років “Дитина”.

Програма «Дитина»

Справжній дошкільний заклад – це не тільки місце, де діти набувають знань і вмінь, – це багатогранне духовне життя дитячого колективу, в якому вихователь і вихованець об′єднані багатьма інтересами і захопленнями.
Що ж таке сучасний дитсадок? Це, на нашу думку, потужна команда однодумців, які крокують нога в ногу до однієї спільної мети, це найбільш плідна та важлива ланка у системі освіти. Звідси ллється світло сучасної педагогіки, випливають її найкращі ідеї.
Життя висуває сьогодні надзвичайно актуальну проблему оперативного впровадження провідних наукових досягнень у практичну роботу з дітьми. Адже педагог – це старт, від якого дитина вирушить у незнайомий і цікавий світ життя.

«Завітайте до нас! Буде пісня від серця,
Буде хліб на столі, буде дружба свята.
А крім того всі ми щиро просимо в Бога
Щоб надія в серцях й наша віра жила…»