“Школі бути!”- таким був девіз організаторів першої на Поділлі християнської адвентиської школи ” Джерело мудрості”, яка відкрилася 1 вересня 2012року.Нове приміщення загальноосвітньої школи розташоване в мальовничому куточку села Парпуровець неподалік від міста Вінниці. Шкільний автобус привозить усіх бажаючих навчатися в нашому закладі з м.Вінниці вранці та відвозить назад у місто після навчального дня. Сосновий ліс, що росте поряд із школою має оздоровчий вплив на дітей.
У школі функціонують 9 класів, з 1-го по 4-ий та з 6-го по 10-й. На сьогодні в школі навчаються 43 учні початкової школи і 40 учнів середньої та старшої школи. Наша перевага – невеликі за кількістю учнів класи ( максимум 15), що надає можливість вчителю приділити увагу кожній дитині. У школі поглиблено вивчається англійська мова та священна книга Біблія.
Крім загальноосвітньої школи у цьому ж приміщенні функціонує і Школа мистецтв: музична та художня , де діти мають можливість навчитися грати на різних музичних інструментах: фортепіано, скрипці, флейті, гітарі, навчитися співати в хорі та індивідуально (вокал), вивчити теорію музики, навчитися гарно малювати, а по закінченню отримати свідоцтво державного зразка.
В нашій школі діє група продовженого дня, на якій учні виконують домашні завдання під керівництвом кваліфікованого педагога. Цікавою і корисною є і позашкільна робота: різноманітні спортивні секції, виховні заходи.
Пріорітетним напрямком роботи школи є виховання гармонійно розвиненої особистості, справжнього християнина, добропорядного громадянина нашої держави, високоморального члена суспільства.
Першим директором навчально-виховного комплексу (НВК) “Джерело мудрості” стала Міненко Олена Миколаївна, вчитель алгебри та геометрії (2012-2015р.). Сьогодні молодий, дружній, творчий колектив педагогів-ентузіастів, що складається із 18 осіб натхненно працює під чуйним керівництвом нового директора Мельник Марини Олександрівни, вчителя української мови та літератури.
Школа надає учням високі знання, активно розвивається.