Благодійний концерт НВК «Джерело мудрості» на лікування  Богдани Тітової

Цілий зал молитовного будинку центральної Вінницької церкви АСД 6 січня зібрав концерт про народження Ісуса Христа. Організаторами свята став викладацький колектив НВК «Джерело мудрості» за участю дітей та їх педагогів. Метою заходу було прославлення Бога, та допомога Богдані Тітовій, хворій на гострий лімфобластний лейкоз. Для лікування Богдани на концерті було зібрано 26 088  гривень та 142 долари США.

Сам концерт був творчо спроектований, як послідовна Біблійна історія, де головні учасники були перевдягнуті в біблійних героїв – Марію та Йосипа, пастухів, мудреців, а тематику повісті задавали батько, мама та діти, які разом вирішили згадати історію народження та життя Ісуса Христа.

Особливе місце в концерті зайняв дитячий хор, який професійно виконав три твори в різних стилях. Диригент, Інга Стеля, готувала хорові твори ще з початку навчального року за участю учнів музичної та середньої шкіл НВК «Джерело мудрості».

Номери на музичних інструментах та вокальні твори гармонійно наповнили атмосферу святом і ще раз нагадали присутнім про великий дар неба – Спасителя. В кінці концерту ведучі наголосили, що «першого разу Христос прийшов в світ, як дитина, але скоро Він прийде як цар».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.