Незвичайний тиждень біології

Як ви вважаєте, яка із шкільних наук приваблює увагу дослідників природи і філософів, збуджує уми мільйонів людей, дає перспективу відкриття нових законів живої природи, вказує шляхи боротьби з важкими хворобами людини, впливає на продуктивність сільськогосподарського виробництва та вирішення проблем у продовольчих галузях, на кого покладено відповідальність за рішення такої глобальної проблеми, як охорона живих ресурсів природи? Так – це біологія.

До глибин такої незвичайної і багатогранної науки могли приторкнутися й учні НВК «Джерело Мудрості», адже в стінах школи з 28 листопада  по 02 грудня 2016 року було проведено тиждень біології.

В рамках цього тижня було проведено ряд  заходів.

  • У вівторок 29 листопада були проведені інтелектуальні змагання «Ерудити школи – єднайтеся!», беручи участь в яких учні з 5 по 11 клас розгадували кросворди, цікаві біологічні загадки і задачки. З усіма завданнями на відмінно впорався учень 9 класу Чайковський Павло, також дуже високий рівень показали Іванчишин Ілля (10клас), Костюк Марія (9клас), Вільчинська Олена (5клас).

  • У середу 30 листопада відбулися біо-ринги: з ботаніки між учнями 7-а і 7-б класів, де перемогу здобули учні 7-а класу; із зоології між учнями 8 і 9 класів, де перемогу здобули учні 9 класу. Переможці з великим задоволенням святкували перемогу, переможені – обіцяли дати реванш наступного року.

  • У четвер 01 грудня відбулася інтелектуально-розважальна гра «Ігри ботанів», участь в якій брали учні 10 – 11 класів. Перемогу здобула команда «ДНК» .
  • У п’ятницю 02 грудня було проведено змагання «Пригоди у замку на острові Біо» між учнями 8-11 класів, під час якого учні розгадували головоломки, шаради на біологічну тематику. Перемогу здобула команда учнів 10-11 класу, другою була команда 8 класу.

 

Предметні тижні є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.