Школа

“Школі бути!”- таким був девіз організаторів першої на Поділлі християнської адвентиської школи ” Джерело мудрості”, яка відкрилася 1 вересня 2012 року. Нове приміщення загальноосвітньої школи розташоване в мальовничому куточку села Парпуровець неподалік від міста Вінниці. Шкільний автобус привозить усіх бажаючих навчатися в нашому закладі з м.Вінниці вранці та відвозить назад у місто після навчального дня. Сосновий ліс, що росте поряд із школою має оздоровчий вплив на дітей.
       У школі функціонують 11 класів. На сьогодні в школі навчаються понад 106 учнів початкової школи і 58 учнів середньої та 17 учнів  старшої школи. Наша перевага – невеликі за кількістю учнів класи ( максимум 18 учнів), що надає можливість вчителю приділити увагу кожній дитині. У школі поглиблено вивчається англійська мова та та приділяється увага вивченю священної книги Біблії.
В нашій школі діє група продовженого дня, на якій учні виконують домашні завдання під керівництвом кваліфікованого педагога. Цікавою і корисною є і позашкільна робота: різноманітні спортивні секції, виховні заходи.
Пріорітетним напрямком роботи школи є виховання гармонійно розвиненої особистості, справжнього християнина, добропорядного громадянина нашої держави, високоморального члена суспільства.
       Школа надає учням високі знання, активно розвивається.