Ярмарок доброти

У нашій школі, починаючи з 7 листопада, пройшов цікавий та приємний тиждень – тиждень доброти. Учні та працівники закладу брали активну участь у грі «Таємний друг», робили один одному приємні сюрпризи, на ранкових лінійках показували цікаві сценки та розповідали «добрі» історії, переглядали тематичні відео.

6yarmarka-dobrotu-07_11_2016    

А 10 листопада відбулася незвичайна подія. Вчителі разом з учнями організували «Ярмарок доброти», в якому прийняли участь всі вихованці та персонал школи. Діти самостійно випікали смаколики, тістечка та інші солодощі, виготовляли власними руками цікаві вироби, та представили таке диво «власного виробництва» на шкільному ярмарку. Цікаво, що відвідувачами та покупцями такої продукції стали самі ж діти, які з великою радістю не лише розкупили всі експонати ярмарку, але й смачно їх спожили.

7yarmarka-dobrotu-07_11_2016

Море позитивних емоцій, дружня атмосфера, відчуття єдності та бажання робити добро – так відгукувалися учасники «Ярмарку доброти» про проведення шкільного заходу. Адже основною метою такої акції доброти було направити всі вирученні кошти на ремонт та закупівлю обладнання, матеріалів для дитячої ігрової кімнати в онкологічному відділенні Вінницької дитячої лікарні. Силами адвентистів був проведений капітальний ремонт ігрової кімнати, дорослі та батьки активно допомагали в проведенні ремонту, тому школа вирішила надати допомогу в такий незвичайний спосіб.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Адже такі акції допомагають виховувати в дітях жертовність, співчуття, любов до ближніх, до тих, хто знаходиться в біді. Біблійна інтеграція в християнській школі проходить не лише в процесі викладання уроків по предметах, але й в процесі виховання та в практичному застосуванні набутих знань з великої книги Божої мудрості – Біблії.

Олександр Зайцев,

керівник відділу комунікації Подільської конференції

Фото Сергій Маліборський

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.